Júl 17 2014

Bejegyzés nyomtatása

Mérlegképes könyvelői állás Mérlegképes Tanoncok számára a XIV. kerületben

Mérlegképes Tanonc vagy és KÖNYVELŐ MUNKÁT KERESEL?

Egy kedves olvasónktól kaptam az alábbi hirdetést,  mert szeretné, ha a Mérlegképes Tanoncok olvasói is jelentkeznének erre az állásra.:

“Könyvelőiroda fiatal, dinamikus, kis létszámú csapatába keres munkatársat

Könyvelő munkakörbe.

Mérlegképes Tanoncok mérlegképes könyvelő állás

Főbb feladatok, munkák:

• Vállalkozások teljes körű könyvelése
• Könyveléshez kötődő egyéb adminisztrációs feladatok végzése
Az álláshoz tartozó elvárások:
• Mérlegképes könyvelői végzettség;
• Word, excel programok használata;
• Önálló munkavégzésre való képesség;
• Logikus gondolkodás, precizitás;
• Könyvelőirodában szerzett tapasztalat előnyt jelent.
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Kulcs Soft, RLB program ismerete, angol, német nyelvtudás
Amit kínálunk:
• Szakmai fejlődési lehetőség, jó hangulatú munkavégzés.

Egyéb információ az állásról:

• Azonnali munkakezdés.

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület.

Önéletrajzokat küldjétek az info@konyveles1.hu e-mailcímre, nettó fizetési igény megjelölésével.”

Sok sikert kívánok a jelentkezőknek!

Az adott cikk linkje: http://merlegkepestanoncok.hu/allashirdetesek/konyveloi-allas-xiv-keruletben-merlegkepes-tanoncok-szamara

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.